<<   Lavabo Tıkanıklığı Açma  >>
   

Lavabo tıkanıklığı açma tecrübe gerektiren bir iştir. Tıkanıklığın birden fazla nedeni bulunmaktadır. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açmak için firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz? Cihazımızla tıkanık olan borunuzu kırmadan dökmeden çok kısa içerisinde açıyoruz. İkinci kontrol sonucunda, lavabo tıkanıklığının tamamen açılıp açılmadığı kontrol ediyoruz.

Lavabolar Neden Tıkanır? Lavabolar Yemek atıkları, yağlar vb., Lavabo gider hatlarında çöküntü veya hasarlar, Yapı inşaat halinde iken giderlere dökülen harç, beton, Uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi, Yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçlenme ve tortu oluşması gibi durumlardan dolayı tıkanır.

Lavabo Açıcı Kullanmalı mıyım? Lavabo açıcı kimyasal ürünler, reaksiyon esnasında yüksek ısı ortaya çıkarır ve güçlü asit ile tıkanıklığa sebep olan maddeleri eritmeye çalışır. Dolayısıyla, bu güçlü asit gider hattındaki pvc, plastik borulara da zarar verir.

Basit bir tıkanıklığı ucuz yolla açmaya çalışarak, ileride daha çok ücret ödeyeceğiniz bir sorun haline çevirebilirsiniz. Gider hattınızı yeniden onarmak gerekir ve yüksek maliyetler ödemenize sebep olabilir.